Google kompatibilitás

Vásárlás előtt itt teheted fel kérdéseid az iEAST termékekkel kapcsolatban. Ebbe a topikba minden regisztrált tag témát nyithat és hozzászólást írhat, a többi topik viszont csak vásárlóink számára érhető el termékregisztráció után.
Fórum szabályok
Szabadon írható, de moderált topik, azaz csak jóváhagyás után jelenik meg a hozzászólásod. Kérjük ne írd be kétszer a kérdésedet, várd meg amíg megjelenik, több órát is igényelhet, amíg moderátorunk jóváhagyja a hozzászólás megjelenését!

Google kompatibilitás

HozzászólásSzerző: cucuska79 » 2021.03.25. 20:06

Kedves Admin!

Érdeklődnék, hogy ezek az eszközök M5 / M20 (mindkettő van) lesznek-e Google kompatibilisek,
vagy az liszensz / pénz kérdés? Most vettem Google Homeot és sajnos nem lehet őket hozzáadni.

Üdvözlettel
Pócsi Gábor
cucuska79

Re: Google kompatibilitás

HozzászólásSzerző: Leonard » 2021.03.25. 21:05

cucuska79 írta:Érdeklődnék, hogy ezek az eszközök M5 / M20 (mindkettő van) lesznek-e Google kompatibilisek...

Nincs erről semmilyen információnk jelenleg. De az iEast lejátszók egy komolyabb Z-Wave-es okosotthon központtal vezérelhetők. És ezek a vezérlőközpontok meg értelmezik a Google Assistantnak kiadott utasÍtásokat. Szóval kellene egy okosotthon központ, és működne a dolog. EZEN oldalunkon tudunk segíteni, ha okosotthon vezérlőközpontot szeretnél. Ha van iEast lejátszód, kérlek bent a fórumon kérdezz, ne a vásárlás előtti topikban!
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

Re: Google kompatibilitás

HozzászólásSzerző: cucuska79 » 2021.03.28. 15:23

Köszönöm a segítségeteket, elnézést kérek, hogy rossz helyen kérdeztem, valóban nem figyeltem.
Viszont utánanéztem és hát az egy 220000Ft-os tétel lenne ami vezérli, kicsit soknak találom. Néztem olyat hogy Home assistant program, ami lehet jó lenne.
cucuska79

Vissza: Kérdezz, segítünk eldönteni melyiket vedd meg!