SoundStream M20 firmware nem frissül automatikusan

SoundStream M20 firmware nem frissül automatikusan

HozzászólásSzerző: morcinyo » 2020.06.20. 20:48

Kedves Leonard!

Jelenleg a legújabb appot ( 3.0.1.2004308c0695) használom, firmware v4.2.7709.27, ezzel vásároltam júniusban a lejátszót. Azt nem tudom, hogy ez az újabb firmware megoldaná-e a Tidalos kínlódást, kb. ott járok, hogy lemondom a fenébe és inkább Deezert hallgatok az legalább stabilan működik a lejátszóval. Nem ismerem a frissítési metodikát, türelmesen várjam, hogy előbb-utóbb frissül a firmware, vagy van egyéb megoldás erre a problémára.
Update
Itt a fórumon a Tidal szálban azt olvastam a Tidal probléma megoldódott a gyártó szerint, szerintem nem.
Jelenleg az internet rádión kívül mindent ledobál az app, próbkoztam az újra telepítéssel, gyári visszaállítással, közvetlen csatlakozással a routerhez, de az eredmény ugyanaz Tidalnél és Deezernél is, böngészni tudok a zenék között, de lejátszani már nem játsza le egyik zenét sem, ha 10-15 próbálkozás után el is indul valami akkor egy dal lejátszása után leáll a lejátszás. Nem tudom mi nem működik rendesen, de ez így elég bosszantó, hogy nem 2 forintba került az eszköz és nem tudom rendeltetésszerűen használni, arra amire ki lett találva. Ami teszt, vagy review volt ezekről az eszközökről azok mind az egekig magasztalták, mind az appot, mind a hardvert, de kezdem úgy gondolni, hogy bullshit az egész, mert vannak hiányosságok és nem hiszem hogy csak nálam egy teljesen új készüléknél fordul elő. Ha van megoldás erre a problémára azt megköszönöm, ha nincs, esélyes hogy megszabadulok az eszköztől, mert használhatatlan ebben a formában. Újonnan vásároltam az Octogon audióból, tehát elméletileg tudnia kell(ene) ami a dokumentációban le van írva.

Köszönöm előre is a segítséget!
morcinyo

Re: SoundStream M20 firmware nem frissül automatikusan

HozzászólásSzerző: Leonard » 2020.06.22. 09:29

Ma is gond van még a Tidal-lel?
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: morcinyo » 2020.06.22. 10:25

Leonard írta:Ma is gond van még a Tidal-lel?

Igen, ugyanaz a hibajelenség, megnyitom a Tidalt, kiválasztom az előadót, elindítom a lejátszást egy pillanatra beadja az albumot és el is tűnik a lejátszóból. A gyári sorozatszámból meg lehet tudni a készülék gyártási idejét? Ha igen, lehet hogy régebbi modell és azért szarakodik? UJC170510442 A firmware frissítésre nincs valami ötlet, hátha megoldaná ezt a problémát? Az eq nem működik, de az nem is érdekel, spdif en keresztül használom.

Köszönöm választ előre is!
Update
Az jutott eszembe, hátha megoldás lehet az, hogy a firmware és az app előtt közvetlenül kiadott Tidal verziót telepítem és nem a legújabbat, feltettem a 2019/11/27 verziót és a 2019/12/19 IEAST v3.0.1.191216.e96953 appot, de sajnos az eredmény ugyanaz, hiába próbáltam összehangolni a verziókat a hiba ugyanúgy megvan. Most még felteszem az előző verziót (nem magyarított) és kipróbálom azzal hogyan működik. Abban azért bízom, hogy a firmware megoldás lehet ezekre a problémákra.
morcinyo

HozzászólásSzerző: Leonard » 2020.06.22. 11:53

Ahogy ITT kértem, küld el nekem Te is privát üzenetben a logot, amit a linkre visszaad a böngésződ! Illetve egy videót is szívesen továbbküldenék az iEast-nek, amin látszik a probléma, illetve amin megmutatod, milyen firmware van a lejátszón, és milyen az iEast Play app verziója a telefonon. Azt mondják, náluk nincs probléma jelenleg, ha minden friss.
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: morcinyo » 2020.06.22. 12:47

Leonard írta:Ahogy ITT kértem, küld el nekem Te is privát üzenetben a logot, amit a linkre visszaad a böngésződ! Illetve egy videót is szívesen továbbküldenék az iEast-nek, amin látszik a probléma, illetve amin megmutatod, milyen firmware van a lejátszón, és milyen az iEast Play app verziója a telefonon. Azt mondják, náluk nincs probléma jelenleg, ha minden friss.

Küldeném én, csak nem tudok a rendszer nem enged privát üzenetet írni......., szeretnék kérni jogosultságot, vagy egy emailt privátba.

Köszönöm!

Időközben sikerült elküldeni.
morcinyo

HozzászólásSzerző: Leonard » 2020.06.23. 09:35

morcinyo írta:...A firmware frissítésre nincs valami ötlet, hátha megoldaná ezt a problémát...

Csak a többiek kedvéért, akik hasonló gonddal találkoznak:
Bár az okát nem tudom, de nem látta a legújabb frissítést online az M20. Számítógépről ráküldve az április firmware-t már megoldódik a Tidal/Deezer probléma. Ha másoknál is lesz még ilyen gond, feltesszük a Terméktámogatás oldalra a firmware-t.
Leonard
Adminisztrátor

Vissza: SoundStream (M20)