TIDAL

Re: TIDAL

HozzászólásSzerző: zsoltiiibp » 2020.01.13. 16:49

Sziasztok!

Tidal problémám van.
Január 8-n vásároltam egy M30-t amit aznap be is üzemeltem, működött (Tidal, Spotify)
Néhány napra rá fw-t frissített az eszköz, a frissítés rendben lement.
Azóta a TIDAL-ra sajnos azt írja, hogy "a belépés sikertelen", Spotify működik.
Amiket próbáltam:
Kikapcs, visszakapcs.
TIDAL appban megváltoztattam a jelszót, aztán az iEAST-ben is, hiba ugyan az - a belépés sikertelen.
Visszaállítottam a gyári beállításokra az eszközt - belépés sikertelen.
Csináltam új TIDAL accountot, ezt az iEAST-ben is megtettem - a belépés sikertelen.

Mit lenne még ezek után érdemes megpróbálni?

Segítségeteket előre is köszönöm!

üdv

Zsolt
zsoltiiibp

HozzászólásSzerző: Leonard » 2020.01.13. 16:53

zsoltiiibp írta:...Néhány napra rá fw-t frissített az eszköz, a frissítés rendben lement.
Azóta a TIDAL-ra sajnos azt írja, hogy "a belépés sikertelen", Spotify működik...

És az iEast Play appot is frissítetted a mobilodon?
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: zsoltiiibp » 2020.01.14. 10:04

Leonard írta:
zsoltiiibp írta:...Néhány napra rá fw-t frissített az eszköz, a frissítés rendben lement.
Azóta a TIDAL-ra sajnos azt írja, hogy "a belépés sikertelen", Spotify működik...

És az iEast Play appot is frissítetted a mobilodon?[/quote

Szia!

Korábban már ezt is próbáltam ,hogy biztosra menjek ezért töröltem és újra telepítettem.De ez sem használt.
zsoltiiibp

HozzászólásSzerző: zsoltiiibp » 2020.01.15. 17:48

Sziaszr
zsoltiiibp írta:
Leonard írta:

És az iEast Play appot is frissítetted a mobilodon?[/quote

Szia!

Korábban már ezt is próbáltam ,hogy biztosra menjek ezért töröltem és újra telepítettem.De ez sem használt.

Sziasztok!

Érdeklődnék ,hogy olvastátok a hozzászólásomat, van esetleg ötlet?

Köszi

Zsolt
zsoltiiibp

HozzászólásSzerző: Leonard » 2020.01.16. 10:13

zsoltiiibp írta:...Érdeklődnék ,hogy olvastátok a hozzászólásomat, van esetleg ötlet?

Olvastuk, de nem tudjuk kipróbálni se, nincs TIDAL fiókunk. Más meg nem írt még erről a gondról mostanában. Megkérdezem a gyártót.
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Leonard » 2020.01.23. 11:37

zsoltiiibp írta:...Érdeklődnék ,hogy olvastátok a hozzászólásomat, van esetleg ötlet?

Neked tényleg M20-asod van?
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Leonard » 2020.01.23. 11:40

Most látom az első posztodban, hogy nem, Neked M30 van, csak az M20 topikjába írtál valamiért :( Így már értem a problémát. A mobil app új Nálad, de az új firmware az M30-ra nem jött ki még. Januárt 2. hetére ígérték, de megpróbálom sürgetni. Csak hát kínai újév ünnep van...
Viszont, ha visszarakod a mobilodra a korábbi iEast Play appot (androidos verzió pl. ITT), akkor megint működnie kell a TIDAL-nak is.
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Lanszelot » 2020.02.04. 23:26

Kedves Leonard!

Kérdésem az M20 lejátszóval kapcsolatosan. Vettem nem régen egy használt, de garanciális M20 lejátszót. Sikerült beüzemelnem, beléptem a Tidal és Deezer előfizetésembe. Eddig minden rendben ment, viszont a lejátszás már nem igazán működik. Ha próbálok elindítani egy albumot akkor szinte soha nem indul el a lejátszás rövid időre megjelenik az album a lejátszó felületén, majd átvált egy üres lejátszó felületre. Nagyon ritkán sikerül valamit elindítani, de ha egy másik albummal próbálkozom, akkor már szinte biztos nem sikerül. Van esetleg hasonló visszajelzés? Lehet a lejátszóval van valami probléma? Sajnos ebben a formában használhatatlan az eszköz. Próbáltam az egyik barátomnál is, de ott is ez volt a jelenség. A lejátszó hálózatra van rákötve nem Wifi-n használom, de azzal is ki lett próbálva és ott is ugyan ezt produkálja. Egyedül a Spotify működik vele normálisan, de én szándékosan a Tidal és a Deezer miatt vettem. Ha ez a probléma nem oldódik meg, akkor mi a teendő, mert a termék nem tudja amiért árulják!

Köszönöm a segítséget előre is!
Lanszelot

HozzászólásSzerző: Leonard » 2020.02.05. 00:47

Lanszelot írta:...Ha ez a probléma nem oldódik meg, akkor mi a teendő, mert a termék nem tudja amiért árulják!

Nem tudom, hogy akitől vetted, az miért árulja... Mi azért áruljuk, mert tudja azt, amit kell. Nem tudunk ilyen hibáról az új firmware-rel és a legújabb iEast Play appal. Ezeket használod bizonyosan?
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Lanszelot » 2020.02.05. 10:46

Leonard írta:
Lanszelot írta:...Ha ez a probléma nem oldódik meg, akkor mi a teendő, mert a termék nem tudja amiért árulják!

Nem tudom, hogy akitől vetted, az miért árulja... Mi azért áruljuk, mert tudja azt, amit kell. Nem tudunk ilyen hibáról az új firmware-rel és a legújabb iEast Play appal. Ezeket használod bizonyosan?

Akitől vettem csak a Spotify-t használta. Az nálam is működik. Azt gondolom a legújabb firmware van rajta, mert nem jelzi a készülék, hogy szükséges a frissítés és ha jól olvastam automatikusan felkínálja a frissítést, ha van frissebb firmware. A Deezer egyébként már működött rajta. A Tidal viszont továbbra is bizonytalan. Sok albumot be se olvas és továbbra is bizonytalan mit sikerül elindítani, ha egyáltalán sikerül. Van egy NAS is, ezt rendesen látja és le is lehet játszani róla a zenéket. Próbáltam az Airplayt is és az sem működött.
Lanszelot

Előző

Vissza: SoundStream (M20)