Kikapcsolási hiba ... ?

Re: Kikapcsolási hiba ... ?

HozzászólásSzerző: Sicc33 » 2023.01.13. 07:24

Valószínűleg rosszul fogalmaztam. Wifi-vel kapcsolódva van a helyi hálózatra. LED fehéren világít, elérhető használom. Majd egy idő után - nem mindig ugyanannyi idő elteltével - elkezd villogni a led felváltva fehér és zöld színnel. Az alkalmazásban nem látható az eszköz. A wifi hálózatok között iEAST szerepel. Rácsatlakozom, eszköz elérhető lesz, majd az alkalmazásban gyári visszaállítást indítok. Követem az utasításokat amit a készülék kér és így ismét fenn lesz a hálózatunkon. De egy idő után kezdődik elölről ... :(

Lehet így érthetőbb a dolog.

Ma kioróbálom az API-val történő shutdown parancsot. Illetve most vezetékes módon van a hálózaton eddig igy jónak latszik.
Sicc33

Re: Kikapcsolási hiba ... ?

HozzászólásSzerző: Sicc33 » 2023.01.13. 09:20

Azt hiszem megfejtettem. Segítettek az API parancsok. A fehér/zöld villogás a kikapcsolt készenléti állapotot jelzi (szerintem). Mikozben zenét halgattam, először a távirányítóval kapcsoltam ki a lejátszót. Zene elhallgatott és a LEd a fentiek szerint elkezdett villogni. Bekapcsolást követően kis idővel jelezte kapcsolódott a wifi hálózatra. Az oldalsó bekapcsoló gombbal a folyamat ugyanez volt. Lehetséges, ha nincs használatban azaz nincs zenehallgatás (jelfolyam) készenlétbe vált?

Bár az alábbi parancsnál csak a zenelejátszás áll meg, nem "kapcsol ki" : xxx.xxx.xxx.xxx/httpapi.asp?command=setShutdown:sec (sec=0)

Ha így van, megnyugodtam :).

Köszönöm a türelmet és az eddigi segítséget!
Sicc33

Előző

Vissza: Stream Pro (M30)