Line in

Line in

HozzászólásSzerző: István » 2021.06.08. 17:55

Tudok a Stream Pro M30-al a TV hangkimenetéről a line in-en keresztül multiroom-ot sugározni AudioCast M5-öknek?
István

Re: Line in

HozzászólásSzerző: Leonard » 2021.06.09. 08:59

István írta:Tudok a Stream Pro M30-al a TV hangkimenetéről a line in-en keresztül multiroom-ot sugározni AudioCast M5-öknek?

Persze. Próbáltad és nem sikerült?
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: István » 2021.06.09. 10:51

Igen, próbáltam, de lehet hogy teljesen rosszul fogtam hozzá. Nincs erről valami leírás vagy videó? Angolul is jó. Én úgy próbáltam, hogy az M5-ökkel az M30-as által létrehozott WiFi-re akartam csatlakozni, de az nem jelent meg a telefonos alkalmazással kiválasztható WiFi-k között, pedig a telefon rá tud csatlakozni és mutatja is hogy van rajta jel. Vagy erre nincs is szükség, csak bekapcsolni a line in-t és onnan ugyanúgy használni mint a saját online forrásait?
István

HozzászólásSzerző: Leonard » 2021.07.14. 09:57

István írta:Nincs erről valami leírás vagy videó?

Ha letöltöd a magyar kézikönyvet INNEN, képernyőfotóval illusztrálva láthatod, hogy a zenei források közül a legalsóra, a Line-in (Vonalbement) feliratúra kell kattintanod. Ennyi a teendő, hogy a külső bemenet szóljon a lejátszón. Utána meg annyit kapcsolsz vele egy csoportba, amennyit csak akarsz, és akkor mindegyiken a TV fog szólni.
Nem értem, miért kellene bármelyik lejátszóddal wifi-hálózatot létrehozni, hiszen a saját otthonidat kell használni, ahhoz csatlakozik minden iEast lejátszó beüzemelés után (hacsak nincs otthon Wi-Fi, és követlenül egy telefonról akarsz az egyetlen lejátszódra zenét küldeni).
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

Vissza: Stream Pro (M30)