Tidal, Deezer belépés probléma

Re: Tidal, Deezer belépés probléma

HozzászólásSzerző: elmerfudd » 2021.01.18. 12:49

Leonard írta:
elmerfudd írta:...Valami normálisra kell váltanom, ahol azt kapom amit igérnek.....

Kérlek, nekem is írd majd meg, mit kapsz ennyi pénzért, ami 24-biten dolgozza fel az adatokat hasonló DAC-kal (beleértve a Tidal Master formátumot is)! De az is érdekelne, mit és hol ígértünk mást, mint amit tud a készülék. Illetve eddig nem volt gondod a hangminőséggel, de most, hogy megtudtad, 16-bitet skáláz fel 24-re, már „mehet a levesbe”?

Nem írtam, hogy rossz az ár/érték aránya terméknek. Csak nekem nem felel meg. Nem kell, hogy MQA képes legyen, csak a sok hi-res anyagot vigye. Sajnos nincs feltüntetve a termék ismertetőnél, hogy az optikain, ahol a 192/24 a max, le van korlátozva. A technikai infónál egy másik fülön ott van zárójelben. Persze az az én hibám, hogy azt nem olvastam el. De nem gondoltam, hogy egy cégnek fontos, hogy rontson a minőségen, amikor elvileg azért készült a termék. A hangminőségre mint már korábban is írtam, hogy "jobb" lett, nem azt hogy nincs vele gondom. Olvasd vissza kérlek. Semmi gond ezzel, csak nekem komolyabb kütyü kell, ez tanulópénznek jó volt, de már megérkezett az utód, szóval semmi gond. :) Megnyugodhatsz nem a levesbe ment, eladtam. :) Peace. :)
elmerfudd

Re: Tidal, Deezer belépés probléma

HozzászólásSzerző: Leonard » 2021.01.18. 13:42

elmerfudd írta:...De nem gondoltam, hogy egy cégnek fontos, hogy rontson a minőségen, amikor elvileg azért készült a termék...

Természetesen, nem az a fontos a gyártónak, hogy rontson a minőségen. Az a fontos, hogy n-es wifi-hálózaton akadás nélkül is működjön a szinkronizált lejátszás 10+ szobában. Biztos ismered a SONOS-t, ahol 16-bites szintén minden az S2-es sorozat tavalyi megjelenéséig, de annyira, hogy el sem indíthatsz 24-bites fájlokat. A legújabbakon már 48 kHz-ig működik a 24-bites lejátszás, és nem lehet tudni, hogy ezt natívan dolgozza fel, vagy az ő lejátszójuk is visszaszámolja előbb 16-bitre.
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

Előző

Vissza: iEAST Play mobil alkalmazás