iEAST M20

Vásárlás előtt itt teheted fel kérdéseid az iEAST termékekkel kapcsolatban. Ebbe a topikba minden regisztrált tag témát nyithat és hozzászólást írhat, a többi topik viszont csak vásárlóink számára érhető el termékregisztráció után.
Fórum szabályok
Szabadon írható, de moderált topik, azaz csak jóváhagyás után jelenik meg a hozzászólásod. Kérjük ne írd be kétszer a kérdésedet, várd meg amíg megjelenik, több órát is igényelhet, amíg moderátorunk jóváhagyja a hozzászólás megjelenését!

Re: iEAST M20

HozzászólásSzerző: Lanszelot » 2019.10.03. 16:39

Leonard írta:Alapvetően nem, ha DLNA-forrásból játszol le. De szerintem a Tidal sem tud ilyet. Ha mégis, akkor az M20-nak is tudnia kell, hiszen gyakorlatilag egy online streamet játszik le a Tidal esetén, nem zenefájlokat.

Köszönöm a választ! Ha jól tudom Ti forgalmazzátok és szervizelitek. Nincs mód esetleg kipróbálni illetve a gyártótól hivatalosan megkérdezni? Azért lenne fontos, mert korábban volt több lejátszóm is (Yamaha, Onkyo) és azok se tudták, kivéve az Auralic lejátszómat.
Lanszelot

HozzászólásSzerző: Leonard » 2019.10.03. 17:09

Lanszelot írta:...Nincs mód esetleg kipróbálni illetve a gyártótól hivatalosan megkérdezni?...

A gyártónak nincs köze a Tidal-hoz. Ha az a kérdés, hogy DLNA-ról lejátszva van-e szünetmentes lejátszás, akkor ahogy írtam: nincs. Ha a Tidal képes szünet nélkül lejátszani (ezt Neked kell tudnod, én nem használom), akkor az M20-on is szünet nélkül fog szólni, mert egy stream érkezik, nem fájlok – szerintem. De próbáld ki, menj el egy kereskedőhöz, és hallgasd meg, belépve a Tidal fiókodba (nekünk nincs olyanunk)!
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Lanszelot » 2019.10.11. 15:06

Sziasztok!

Sajnos még mindig nem egyértelmű, hogy képes-e az M20 szünetmentes lejátszásra Tidal forrásról. Esetleg meglehetne kérdezni a gyártót róla vagy mint forgalmazó kipróbálni? Én írtam a gyártó support email címére, de sajnos nem válaszoltak.

Köszönöm!
Lanszelot

HozzászólásSzerző: Leonard » 2019.10.11. 23:04

Lanszelot írta:...Én írtam a gyártó support email címére, de sajnos nem válaszoltak...

Én válaszoltam, de akkor leírom megint: „...menj el egy kereskedőhöz, és hallgasd meg, belépve a Tidal fiókodba (nekünk nincs olyanunk)!”
Gyanítom a gyártó sem fog előfizetni a Tidal-ra, hogy ezt megválaszolja. De ha bármilyen eszközön megy a Tidal szünetmentesen, akkor itt is menni kell...
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

Előző

Vissza: Kérdezz, segítünk eldönteni melyiket vedd meg!