Lejátszó szoftver fejlesztés

Lejátszó szoftver fejlesztés

HozzászólásSzerző: mmm » 2019.05.21. 15:58

Várható új iEast Play app?
Lesz felhasználó által hozzáadható zenei szolgáltatás támogatása,(Youtube, Deezer,Spotify alap,nem csak a fizetős)?
Magyar nyelv hozzáadása?
mmm

Re: Lejátszó szoftver fejlesztés

HozzászólásSzerző: Leonard » 2019.05.21. 16:25

mmm írta:Várható új iEast Play app?

Bizonyosan. Mi a magyar fordítást régen megcsináltuk, valamikor ősszel. Akkor lesz új app, ha a platform gyártója (Linkplay) frissíti azt. Hogy milyen új funkciók lesznek nem tudom, de lassan 1 éve késik már. Nem gondolom, hogy a felhasználó hozzáadhatna valaha is bármilyen szolgáltatást, hiszen azt szoftveresen támogatni kell, tetszőleges szolgáltatáshoz való csatlakozásra nem lehet felkészíteni egy szoftvert. A Spotify csak a prémium szolgáltatásál támogatja a streamelést, tehát a nem fizetőset nem lehet kiküldeni egy lejátszóra, az csak a mobilon, tableten, stb. szólhat. A YouTube és kb. minden más app hangja szerintem most is kiküldhető iPhone-on Airplay lejátszóra, így az iEast-re is. Androidon is sok megoldás kell, hogy legyen, pl. EZ, ami állítólag bármely app hangját rendszerszinten küldi Airplay lejátszóra, így akár a Spotify prémium is kikerülhető.
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Leonard » 2019.12.19. 18:36

mmm írta:Várható új iEast Play app?

Íme!
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Anove » 2020.06.27. 11:44

Szia,

Én nemrég vettem egy Audiocast M5-öt.

Letöltöttem az Ieast alkalmazás legújabb verzióját (IOS), plusz a firmware-t is frissítettem a készülék beüzemelésekor.
A problémám, hogy a beállításoknál megjelent egy EQ opció is az alkalmazásban, de ez egyáltalán nem működik, a két potméter látható, de semmire nem reagálnak illetve a preset sound effectek sem elérhetőek.

Ugyanakkor, letöltöttem az Audiocast alkalmazást az applestore-ból, ami ugyanaz mint az Ieast, csak más néven (miért?). Itt ugyanaz a felhasználói felület és itt is van EQ opció, itt csak preset opciók vannak, viszont ezek működnek és 11 beállításból választhatok.

Lehet tudni miért nem működik az EQ az Ieastben és miért működik az Audiocast alkalmazásban?

Előre is köszönöm a váalszt.
Anove

Vissza: iEAST Play mobil alkalmazás