Késik a hang

Késik a hang

HozzászólásSzerző: Notar1986 » 2020.05.31. 15:22

Ha airplayen kűldöm a hangfolyamot 3mp-et késik. Igy használhatatlan a termék.
Notar1986

Re: Késik a hang

HozzászólásSzerző: Leonard » 2020.06.02. 11:56

Notar1986 írta:Ha airplayen kűldöm a hangfolyamot 3mp-et késik. Igy használhatatlan a termék.

Persze, hogy késik, az AirPlay már csak ilyen. De a DLNA is. Nem az iEast-en, hanem bármi más eszközön is. De egy zenelejátszó ettől még nem használhatatlan, hacsak nem a TV hangját akarnád valamiért egy ilyenre küldeni, miközben nézed. Arra valóban használhatatlan, sőt még egy digitális erősítő is az, ha nincs benne ajakszinkron-korrekció. 3 mp-et szerintem nem késik, de nem tudom, mihez képest mondod. Az iEast Play app amit mutat lejátszási állapotot, ahhoz képest nem késik semmit.
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Notar1986 » 2020.06.08. 10:45

"TV hangját akarnád valamiért egy ilyenre küldeni, miközben nézed" Ez lett volna a cél (koncert felvétel stb). Blutoth-on nincs ilyen gond. A jobb hangminöség érdekében szerettem volna váltani.
Notar1986

HozzászólásSzerző: Leonard » 2020.06.08. 12:10

Notar1986 írta:...Ez lett volna a cél (koncert felvétel stb)...

A Bluetooth is késik bizonyosan (hacsak nem a TV-be vagy az erősítőbe épített saját adó van, ami igazodhat a képhez), csak a lejátszón látványosabb sokkal, hiszen itt hálózaton keresztül, akár több szobába is el kell tudni juttatni a jelet. Vásárlás előtt érdemes lett volna kérdezned itt a fórumon, hogy erre a feladatra jó-e egy hálózati lejátszó.
De nem értem teljesen, hogyan tudod a TV hangját digitálisan levenni és streamelni az iEast appal. Digitális bemenet nincs, csak analóg némely lejátszónkon, az meg már eleve olyan, amit a TV dekódolt, nincs értelme digitalizálni, majd a DAC-kal megint analóggá tenni. Ha elmondod pontosan, hogy milyen eszközök vannak és mi a cél, lehet, meg tudom írni, mi lenne a jó megoldás.
iEAST.hu adminisztrátor – Kérdezz bátran, hiszen: „I'm Your Man”
Leonard
Adminisztrátor

Vissza: Audiocast (M5)